Kitesurfing

Kitesurfing to jeden z naszybciej rozwijających się sportów, dostarczający dużo przyjemności, dostępny dla WSZYSTKICH nawet w kilka godzin!

 

 

Kitesurferem może być każdy! – Tak to prawda! jedynym ograniczeniem są chęci.

To nie jest trudne! – Osiągnięcie poziomu aby popłynąć tam i z powrotem jest całkiem proste! Nauka pływania na kajcie idzie bardzo szybko, a przeciętny kurs trwa zaledwie kilka do kilkanastu godzin.

Jest to sport extremalny! – Pomimo tego, że jest to stosunkowo łatwy sport należy pamiętać że jest to sport extremalny i NIE NALEŻY uczyć się go samemu. Posługiwanie się latawcem bez odpowiednich umiejętności może doprowadzić do sytuacji niebezpiecznej nie tylko dla Ciebie ale także dla innych!

Kurs w odpowiednio wybranej szkole gdzie instruktorami są wykwalifikowani ludzie zapewnia bezpieczeństwo oraz szybką naukę bez stresujących sytuacji.

Szkolenie – Szkolimy według standardów IKO –  International Kiteboarding Organization i PZKite – Polski Związek Kiteboardingu

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w 2-osobowych grupach. Podczas zajęć będziesz korzystać ze sprzętu jednej z wiodących marek Cabrinha – z rożnych modeli co pomoże Ci oswoić się z różnymi latawcami a nie tylko z jednym modelem.
Program szkolenia podzielony jest na 3 etapy:
IKO I  – szkolenie podstawowe, opanujesz na nim sterowanie latawcem oraz poznasz wszystkie zasady bezpieczeństwa.
IKO II – kurs podczas którego opanujesz starty deską!
IKO III – Tu zaczyna się zabawa – zwroty i Twój pierwszy skok!